Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Zalesiu Górnym za nami!

Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Zalesiu Górnym to wyjątkowe zawody, które zostały zorganizowane przez Cezarego Zamanę. Zawodnicy oraz zawodniczki musieli zmierzyć się z wymagającą jazdą indywidualną na czas.

Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Czasówka w Zalesiu Górnym koło Piaseczna liczyła sobie 12,7 kilometra. Wśród panów najlepiej poradził sobie z nią Szczepan Płusa, któremu pokonanie trasy zajęło 29 minut i 33 sekundy. Drugie miejsce zajął Marek Bator (29 minut i 46 sekund), a trzeci był Marcin Drzewiecki (29 minut i 51 sekund).
W rywalizacji kobiet równych sobie nie miała Izabela Kurmanowska, która na mecie pojawiła się z czasem 35 minut i 9 sekund. Drugie miejsce zajęła Joanna Sobczuk (36 minut i 19 sekund), a trzecia była Magdalena Włoszycka (37 minut i 16 sekund).
Na mecie zameldowało się dokładnie 67 uczestników.