Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Challenge of Stars: Trentin odpada w 1/4 finału

Challenge of Stars: Trentin odpada w 1/4 finału

W sobotę odbyły się zmagania sprinterów w ramach wirtualnej imprezy Challenge of Stars na platformie BKOOL. W rywalizacji wzięło udział ośmiu zawodników, a pojedynki toczyły się 1 vs 1. Na...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

W sobotę odbyły się zmagania sprinterów w ramach wirtualnej imprezy Challenge of Stars na platformie BKOOL. W rywalizacji wzięło udział ośmiu zawodników, a pojedynki toczyły się 1 vs 1. Na starcie stanął także zawodnik polskiej grupy kolarskiej CCC Team – Matteo Trentin.
Włoch poległ niestety już w pierwszym pojedynku (1/4 finału). Pokonał go Filippo Ganna. W innych parach wygrywali Fabio Jakobsen, Pascal Ackermann i Jasper De Buyst. W pokonanym polu pozostali Nacer Bouhanni, Mads Pedersen i Tim Merlier. W półfinałach swoje pojedynki wygrali Jakobsen i Ganna. Holender wraz z Włochem zmierzyli się w finałowej potyczce, z której zwycięsko wyszedł Jakobsen i to on sięgnął po końcowy triumf w tych nietypowych zmaganiach.

Teraz przed kibicami rywalizacja wspinaczy, a w niej na starcie pojawią się m.in. Rafał Majka (Bora-hansgrohe) oraz Simon Geschke (CCC Team).

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.