Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Ekstremalne widowisko 11 września w Oświęcimiu- Sound of Gravity. Zapowiedź, program.

Ekstremalne widowisko 11 września w Oświęcimiu- Sound of Gravity. Zapowiedź, program.

Sound of Gravity czyli spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już 11 września w Oświęcimiu! Wszystko to z okazji wielkiego święta rowerzystów – Małopolska Tour.
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Sound of Gravity czyli spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już 11 września w Oświęcimiu! Wszystko to z okazji wielkiego święta rowerzystów – Małopolska Tour.

Wspomniane ekstremalne show będzie finałową atrakcją, która zakończy cały tegoroczny cykl Małopolska Tour. O godzinie 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach MTB i BMX pokażą, że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, zawodów best trick, niesamowitych efektów specjalnych i pirotechnicznych! Zespół Sound of Gravity składający się z 16-stu zawodników przygotował także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Na skoczni zaprezentują się także niesamowici Dawid i Szymon Godziek, którzy od wielu lat należą do światowej czołówki! Wszystko to co zobaczymy będzie odbywać się na ogromnych wysokościach!

To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Zapraszamy także na końcowy pokaz pirotechniczny, który został wyreżyserowany specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Oświęcimiu zostanie on urozmaicony występem Rock Show!

Posłuchamy także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, które będzie miksował zespół DJ`ów!

Małopolska Tour wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, rowerowych i doskonałej muzyki! Małopolskie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci! Wstęp na wydarzenie jak i udział w rajdzie rowerowy jest bezpłatny!

Projekt Małopolska Tour jest finansowany z budżetu województwa małopolskiego!

Wstępny Harmonogram:

09:30 – 11:30 odbiór pakietów startowych

12:00 – otwarcie Małopolska Tour

12:10 – start Rodzinnego Rajdu Rowerowego

12:30 – otwarcie Miasteczka Małopolska Tour

17:00 – konkursy z nagrodami

17:30 – SOUND of GRAVITY (pokaz dzienny)

18:30 – konkursy z nagrodami

19:00 – Bicykl Show

19:30 – SOUND of GRAVITY (pokaz wieczorny)

21:00 – zakończenie Małopolska Tour

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.