Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Igrzyska Olimpijskie prawdopodobnie w 2021 roku

Igrzyska Olimpijskie prawdopodobnie w 2021 roku

To już raczej pewne, Igrzyska Olimpijskie w Tokio nie odbędą się w 2020 roku. Jeden z członków Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) - Dick Pound wyjawił, iż istnieje plan awaryjny, co...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

To już raczej pewne, Igrzyska Olimpijskie w Tokio nie odbędą się w 2020 roku. Jeden z członków Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) – Dick Pound wyjawił, iż istnieje plan awaryjny, co do zorganizowania najważniejszej imprezy sportowej na świecie w przyszłym roku.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że odwoływane są wszystkie istotne imprezy, dotyczące przeróżnych dyscyplin sportowych. Nie inaczej powinno być w przypadku Igrzysk Olimpijskich, ponieważ niektórzy sportowcy nie mogą trenować, a inni są poddani kwarantannie. Szczegóły, co do przełożenia Igrzysk Olimpijskich mają być podane w ciągu najbliższych czterech tygodni.

Pound powiedział, iż najpierw trzeba zmierzyć się z ewentualną informacją, związaną z przełożeniem Igrzysk, a następnie wszyscy stawią czoła konsekwencjom płynącym z podjęcia tej decyzji. Tyczy się to przede wszystkim kwestii organizacyjnych.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.