Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Miły gest i dobre starty naszych zawodniczek w Apeldoorn.

Miły gest i dobre starty naszych zawodniczek w Apeldoorn.

Jak powiedział nam trener Marcin Adamów - ten start traktowany jest jako typowo treningowy. Obok rywalizacji był czas na wspaniałomyślny gest. Nasza drużyna przekazała koszulkę z podpisami zawodniczek, na licytację dla chorego chłopca.


Tekst przeczytasz w ok. 31 sekund
Miły gest i dobre starty naszych zawodniczek w Apeldoorn.

Udostępnij artykuł


Zawody są bardzo dobrze obsadzone. W zawodach startują m.in. mistrzyni świata juniorek w Madisonie - amerykanaka Perez, a także medalistki mistrzostw Europy. Oczywiście rangę imprezy podnosi obecność naszej mistrzyni Europy w konkurencji Scratch, Nikoli Wielowskiej.
"W tym momencie najważniejsze jest dla mnie wykonywanie zadań taktycznych, a także polepszenie techniki jazdy w różnych konkurencjach" - informuje trener.
Jeśli chodzi o dotychczasowe rezultaty 3-dniowych zawodów to Nikola Wielowska wygrała Scratch, piątą lokatę uzyskała Olga Wankiewicz, a w drugim Scratchu piąta była Sylwia Kulczyk. Wielowska uzyskała także drugą lokatę w wyścigu eliminacyjnym.
Rowerowa.pl

Czytaj również

Reklama

sklep wędkarski
logistyka transgraniczna
mąka orkiszowa firmy Diogra

© Copyright 2019-2023 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Wykonanie i obsługa portalu weboski.pl