Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Miły gest i dobre starty naszych zawodniczek w Apeldoorn.

Miły gest i dobre starty naszych zawodniczek w Apeldoorn.

Jak powiedział nam trener Marcin Adamów - ten start traktowany jest jako typowo treningowy. Obok rywalizacji był czas na wspaniałomyślny gest. Nasza drużyna przekazała koszulkę z podpisami zawodniczek, na licytację...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Jak powiedział nam trener Marcin Adamów – ten start traktowany jest jako typowo treningowy. Obok rywalizacji był czas na wspaniałomyślny gest. Nasza drużyna przekazała koszulkę z podpisami zawodniczek, na licytację dla chorego chłopca.

Zawody są bardzo dobrze obsadzone. W zawodach startują m.in. mistrzyni świata juniorek w Madisonie – amerykanaka Perez, a także medalistki mistrzostw Europy. Oczywiście rangę imprezy podnosi obecność naszej mistrzyni Europy w konkurencji Scratch, Nikoli Wielowskiej.

„W tym momencie najważniejsze jest dla mnie wykonywanie zadań taktycznych, a także polepszenie techniki jazdy w różnych konkurencjach” – informuje trener.
Jeśli chodzi o dotychczasowe rezultaty 3-dniowych zawodów to Nikola Wielowska wygrała Scratch, piątą lokatę uzyskała Olga Wankiewicz, a w drugim Scratchu piąta była Sylwia Kulczyk. Wielowska uzyskała także drugą lokatę w wyścigu eliminacyjnym.
Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.