Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Tatra Road Race zmienia termin na wrzesień

Tatra Road Race zmienia termin na wrzesień

Jeden z najbardziej popularnych wyścigów amatorskich w Polsce - Tatra Road Race zmienia termin na wrzesień. Impreza miała się odbyć w czerwcu, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa COVID-19 została...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Jeden z najbardziej popularnych wyścigów amatorskich w Polsce – Tatra Road Race zmienia termin na wrzesień. Impreza miała się odbyć w czerwcu, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa COVID-19 została przeniesiona na 12 września 2020 roku.
Organizatorzy wyścigu swoją decyzję ogłosili na jednym z portali społecznościowych oraz na stronie internetowej. Wkrótce podane zostaną również informacje na temat ewentualnego przepisywania pakietów lub zwrotu wpłaconych środków.

Tatra Road Race to wyścig, który zachwyca amatorów swoim pięknym krajobrazem oraz doskonałą organizacją. Zmianie uległa także trasa wyścigu. Kolarze będą finiszować na podjeździe pod Butorowy, po drodze zmagając się z atrakcyjnymi podhalańskimi podjazdami. Rozgrywana pod Tatrami impreza zawsze kończy się sukcesem i wypada mieć nadzieję, że nie inaczej będzie w tym roku.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.