Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Puchar Mazowsza MTB: Wyniki 1. rundy - Warszawa Wesoła

Puchar Mazowsza MTB: Wyniki 1. rundy - Warszawa Wesoła

Za nami 1. runda Pucharu Mazowsza MTB, której gospodarzem była Warszawa Wesoła. Udział w sobotnim wydarzeniu wzięło wielu sportowców, w różnym wieku. Emocji w poszczególnych kategoriach nie brakowało od samego startu aż do mety.
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty, 24 sekund
Puchar Mazowsza MTB: Wyniki 1. rundy - Warszawa Wesoła

Udostępnij artykuł

W kategorii Wentylki u dziewczyn wygrała Maja Woźniak (UKS G8 Bielany) przed Łucją Ryżko (Warszawski Klub Kolarski) i Anielą Olesiejuk (Warszawski Klub Kolarski). W rywalizacji chłopców równych sobie nie miał Piotr Drągowski (Warszawski Klub Kolarski). Drugi był Leo Dudkowski (Kamyk Radzymin MTB Team), a trzeci Tymon Nowicki (Warszawski Klub Kolarski).

W wyścigu żaczek 1 wygrała Natalia Piróg (Huzar Bike Academy) przed Dorotą Pachocką (Warszawski Klub Kolarski) i Weroniką Pachocką (Warszawski Klub Kolarski). Wśród żaków 1 po zwycięstwo sięgnął Ignacy Surmacz (Akademia Kolarska Głogów Małopolski) przed Frankiem Drzewieckim (Warszawski Klub Kolarski) i Szymonem Janikiem (Warszawski Klub Kolarski). Wśród żaczek 2 najlepsza była Maria Ambrożkiewicz (Warszawski Klub Kolarski). Druga była Liwia Michalczyk (Warszawski Klub Kolarski), a trzecia Aleksandra Gajewska (UKS Huragan Wołomin). W kategorii żak 2 wygrał Maciej Żeszczyński (Warszawski Klub Kolarski) przed Antonim Mrowińskim (Kamyk Radzymin MTB Team) i Krzysztofem Gdulą (Akademia Kolarska Głogów Małopolski).

W rywalizacji młodziczek z triumfu cieszyła się Hanna Mazurkiewicz (Warszawski Klub Kolarski). Drugie miejsce zajęła Marianna Żylik (Warszawski Klub Kolarski), a trzecie Kamila Klaus (Kamyk Radzymin MTB Team). U młodzików wygrał Maciej Jarosławski (Warszawski Klub Kolarski) przed Jakubem Półchłopkiem (Jedlicze Team) i Stefanem Mandesem (Warszawski Klub Kolarski).

Wśród juniorek młodszych wygrała Tatiana Gromada (RK Aluminium Bike Team) przed Katarzyną Praszczałek (UKS Huragan Wołomin) i Malwiną Krzyczkowską (Warszawski Klub Kolarski) . U juniorów młodszych wygrał Iwo Pacałowski (Warszawski Klub Kolarski) przed Mateuszem Szyszko (Warszawski Klub Kolarski) i Filipem Surdykiem (Kamyk Radzymin MTB Team).

W kategorii juniorek najlepsza była Julia Zięba (Hurom Sławno Accent) przed Oliwią Armatys (MTB Racing Team Tarnów) i Martą Rusek (Warszawski Klub Kolarski). Wśród juniorów wygrał Miłosz Ośko (Warszawski Klub Kolarski) przed Krzysztofem Klimkiem (Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team) i Michałem Pomorskim (Warszawski Klub Kolarski).

W rywalizacji masters kobiet wygrała Izabela Dudek (Peva Polska Gennadi Home MTB Team) przed Sławomirą Gajdzik (Stowarzyszenie Kolarskie Mikołów) i Agnieszką Czerską-Krysik (Bike Salon Team). W kategorii masters 1 u mężczyzn wygrał Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team) przed Remigiuszem Ciokiem (Niezrzeszony Bike Team) i Mirosławem Bieniaszem (Bieniasz Bike Elmex Electric). W rywalizacji masters 2 u mężczyzn wygrał Daniel Pepla (Trezado Bike On Wax) przed Jakubem Dudkiem (Peva Polska Gennadi Home MTB Team) i Michałem Dobrzyńskim (Kamyk Radzymin MTB Team).

W elicie kobiet triumfowała Klaudia Czabok (Warszawski Klub Kolarski) przed Barbarą Borowiecką (AK Team Seven) i Antoniną Białek (Warszawski Klub Kolarski). W elicie mężczyzn wygrał Krzysztof Łukasik (JBG-2 Cryospace) przed Maciejem Jeziorskim (Jezior.Bike) i Karolem Ostaszewskim (Warszawski Klub Kolarski).

Druga runda w ramach Pucharu Mazowsza MTB odbędzie się już 20 czerwca, a gospodarzem tym razem będzie Jabłonna.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

© Copyright 2019-2022 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Wykonanie i obsługa portalu weboski.pl